ZASTAVTE SE 
ODPOUTEJTE SE
 NAPOJTE SE

zastavte se

Starosti nechte ve městě a přijeďte se nadechnout čerstvého vzduchu! Z bezpečí naší útulné Hatky můžete bez rušení obdivovat okolní přírodu. Představte si, že se ráno probudíte ve voňavých peřinách a za dveřmi máte nachystanou snídani dle vašeho přání. Posnídejte třeba na naší terase pod širým nebem!

ODPOUTEJTE SE

Můžete si dovolit zapomenout na všechny vaše starosti, v pohodlí Hatky je pro vás vše připravené! 
Plně vybavená kuchyňka s plynovým vařičem, varnou konvicí, nádobím a základním kořením. Můžete si též opéct špekáčky či tofu na našem designovém grilu na terase pod hvězdami. 
Těm ostatním, kteří milují teplou sprchu, zvláště pokud venku mrzne až praští, přijde naše koupelna se sprchovým koutem a teplou vodou vhod.

NAPOJTE SE 

Pozorujte okolní přírodu a zasněte se, naše terasa vám poskytne dostatek času a místa k rozjímání a výhledům do okolní krajiny. Anebo patříte mezi ty akčnější typy? Tak se vydejte na kolo, nebo si vyběhněte na trail. Pokud se vám zasteskne po městském ruchu, zajeďte si do lázeňského města Luhačovice s malebnou kolonádou a kavárnami. A večer určitě nezmeškejte západ slunce se sklenkou kvalitního vína či piva z naší vinotéky!

15 MIN

do lázní

miliony

hvězd na obloze

0 

sousedů

6

srnek na louce

 Příroda na vašem prahu