zažijte svoje vlastní dobrodružství

po svých

Okolní lesy a louky, které máte přímo za okny, nabízejí krásná místa na piknik či bezcílné toulky. Pokud se přeci jen rozhodnete pro delší výšlap, v okolí je na výběr bezpočet turistických stezek.

Cyklovýlet 

V okolí též naleznete hustou síť cyklostezek se zajímavými výšlapy a sjezdy. Nacházíte se v krajině kopcovité, takže nažhavte svoje lýtka :) 

Lázeňské oplatky a léčivé prameny 

Luhačovické lázně s množstvím léčivých pramenů přímo vybízí ke zpomalení a malebné procházce. Celoroční provoz mnoha z nich vám navíc umožní užít si poklidnou atmosféru lázní i mimo sezónu. Káva a oplatek přeci nepatří jen ke vzpomínkám z dětství, ale i k lákadlům dneška!

RELAX na terase či u kamen 

Pokud však netoužíte po společnosti lidí a nejste ani horalové či vášniví cyklisté, nevadí! Vyberte si jednu z knih z naší knihovničky, uvelebte se na terase nebo za kamny a otevřte si jedno z pečlivě vybraných moravských vín z naší vinotéky. Na zdraví!

TO NEJLEPŠÍ NA KONEC...

Jídlo! Zkuste si uvařit podle nového receptu, nebo si něco opečte na našem minimalistickém grilu. To vše s krásnými výhledy. Dobrou chuť!

prožijte čas na glampingu jinak 

Deskovky. Houbaření. Sbírání bylin. Kuchtění. Čtení. Rozjímání. Výletování. Cyklistika. Degustace. Badminton. Pouštění draků. Běžkování. Napadá vás ještě něco, co byste při pobytu v Hutce chtěli zažít?