KDO JSME

Jsme Dan a Kamil. Černovlasý šohaj z Luhačovic a blonďatý chalan původem zo Slovenska, dva podnikaví třicátníci, kteří se rozhodli, že změní současný koncept ubytování v České Republice a budou bořit zajeté stereotypy. A tak vznikl Český glamping. Glamping je ubytování, které je moderní a pohodlné a zároveň nenarušuje nádhernou českou přírodu. Řekli jsme dost socialistickým chatám s papundeklovými stěnami, kde se netřídí odpad. Stejně tak nechceme podporovat obří hotelové komplexy, které balí jídlo a toaletní potřeby do plastů, a kde se cítíme namačkaní jako v králíkárně.

Český glamping vytváří ubytování "v srdci divočiny", kde mají hosté dostatek soukromí a kousek přírody jen pro sebe, a kde se cítí vítaní a vyjímeční. Zároveň jsme si vědomi, že dovolená je o pohodlí a luxusu, a obojí náš glamping nabízí. Oba dva vyznáváme podobné hodnoty jako jsou ekologiesoběstačnost a jakási osobní zodpovědnost za lidskou přítomnost v přírodě. Proto chceme provozovat ubytování, které nezanechá žádnou, nebo jen nepatrnou stopu, a které je citlivě zasazené do malebné české přírody. 

V životě jsme toho už dost procestovali, a tak jsme si řekli, co nám v současných ubytovacích zařízeních chybí. Hledali jsme ideální místo, kde bychom chtěli strávit volný čas a odpočinout si. Stejně jako nám nevadí strávit dovolenou v kempu ve stanu a k obědu si dát suchý rohlík s čajem, večer klidně vyrazíme v tom nejlepším oblečení do lepší restaurace, kde si užíváme výdobytků civilizace. A přesně tohle poskytujeme i našim hostům prostřednictvím glampingu u Luhačovic. Vždyť život je tak pestrý, tak proč si neužít od každého trochu!